O nas

Tworzymy rzeczy niestworzone

Firma TOSTAL działa w branży budowlanej i powstała w oparciu o kilkudziesięciu już letnie doświadczenie w obróbce stali. Jesteśmy prężnie rozwijającym się zespołem, zajmujemy się ślusarstwem i szeroko rozumianą metaloplastyką. W artystyczny sposób obrabiamy stal kwasoodporną, czarną oraz inne metale kolorowe.Wytwarzamy wysokiej klasy schody, balustrady a także elementy wyposażenia wnętrz.

Każde zlecenie wykonujemy kompleksowo – od pomiaru, doradztwa, projektu, dokładnego wykonania aż po staranny montaż. Z powodzeniem łączymy elementy metalowe ze szkłem, drewnem oraz kamieniem. Dokładając przy tym największą precyzję wykonania, uzyskujemy finalnie dużą efektowność naszych wyrobów.

Specjalizujemy się z zleceniach trudnych, skomplikowanych technicznie i zaawansowanych technologicznie. Lubimy stawiać czoło nowym wyzwaniom.
Z uwagi na rosnące zapotrzebowanie na specjalistyczną obróbkę różnych materiałów w technologii CNC, rozszerzyliśmy zakres naszej działalności o usługę cięcia strumieniem wody 2D i 3D oraz o gięcie elementów nowoczesną, sterowaną numerycznie prasą krawędziową.

Realizujemy kompleksowe zlecenia, stosując szeroki wachlarz usług ślusarskich m.in. spawanie, toczenie, szlifowanie oraz nowoczesny park maszyn – waterjet, prasy krawędziowe, giętarek i innych.

Zapraszamy do współpracy!

DLACZEGO MY

 

Z

Wysoka jakość

To jest to, co nas wyróżnia. Podchodzimy do każdego zlecenia kompleksowo, ale działamy z ogromną precyzją i zaangażowaniem.

Z

Terminowość

Szybko realizujemy zlecenia i dotrzymujemy terminów, przy zachowaniu wysokiego standardu usług.
Tostal – niezaWODNY!

Z

Profesjonalizm

Zapewniamy pełen profesjonalizm i fachową obsługę. Posiadamy duże doświadczenie w branży dlatego staramy się zawsze szukać najlepszych rozwiązań, trafnie doradzamy.

Z

Indywidualne podejście

Każde zlecenie jest inne i wymaga indywidualnego podejścia, aby efekt finalny był zadowalający dla obu stron.

Z

Nowoczesny sprzęt

Posiadamy maszyny oraz narzędzia wysokiej klasy, które pozwalają nam na realizację najbardziej skomplikowanych zleceń.

Z

Rabaty

Stałym klientom oferujemy specjalne warunki współpracy. Doceniamy, że jesteście z nami.

DANE KONTAKTOWE

ADRES

TOSTAL Tomasz Brzeski
ul. Cegielniana 39
95-030 Gospodarz
k. Łodzi

TELEFON

576 545 494

606 478 918

NIP

729-237-50-28

REGON

101398102

Płatności

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA

22 1020 3378 0000 1102 0362 8641